Skip to main content Skip to search Skip to main navigation

Alchemy England Death Rattle Candlestick Antique Gold

  • antique gold coloured gothic candle holder
  • 3D snake shape
  • detailed decorations
  • suitable for stick candles
  • made from cast stone
  • size: 11,5cm x 10cm x 10cm
  • stylish decoration for your crypt
  • beautiful gift

Only the candle holder is included. All other items shown are for decorative purposes only and are not included!

0 of 0 reviews

Average rating of 0 out of 5 stars

Leave a review!

Share your experiences with other customers.

Customer reviews for "Alchemy England candlestick Death Rattle"

Average rating of 0 out of 5 stars


Manufacturer: Alchemy England, Evelyn Drive Unit 43, LE3 2BU Leicester, Großbritannien | customerservice@alchemygroup.com
Importer: Abaddon Mystic Store David Börner, Louisenstraße 60, 01099 Dresden | info@abaddon-mysticstore.de
Skip product gallery

We recommend

Back in Stock
Satya Incense Sticks Patchouli
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Back in Stock
Satya Incense Sticks Opium
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Sticks Dragon's Blood
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Sticks Sandalwood
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Nag Champa
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Sticks White Sage
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Sticks Midnight Bloom
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Sticks Vanilla
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Sticks Lavender
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Satya Incense Sticks Patchouli Forest
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Skip product gallery

Customers also bought

Parfume Noire Corpse Water 25ml
€18.90

Content: 0.025 l (€756.00 / 1 l)

Back in Stock

Average rating of 5 out of 5 stars

Punk Rave Top/Panty Set Embrace The Night
€19.90

Black candle 25cm
€1.60

Content: 0.05 kg (€32.00 / 1 kg)

sold out
OTOTO Oven Mitt Batilicious
€24.90

sold out
Black blood candle Vampire Tears stick 25cm
€9.90

Content: 0.275 kg (€36.00 / 1 kg)

sold out
Elements incense cone Lavender
€2.90

Content: 0.04 kg (€72.50 / 1 kg)

Satya Dragon's Fire incense sticks
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Back in Stock
Incense sticks Black Rose
€7.90

Content: 0.1 kg (€79.00 / 1 kg)

sold out
Easure hairpin Reaper
€14.90

Elements fragrance oil Black Rose
€5.90

Content: 0.01 l (€590.00 / 1 l)

37%
sold out
Killstar Kreeptures Alien
Previous price €39.90
now only €25.00

Puckator Cookie Cutter Spooky
€8.90

Puckator Nail Stickers Spooky Cat
€3.90

Content: 0.01 kg (€390.00 / 1 kg)

sold out
Spirit of Equinox Tealight Holder Crystal Ball
€14.90

Alchemy England Candlestick Rose Garden
€29.90

Killstar Sandals In The Hollow
€89.90

PLUS SIZE
Back in Stock
Punk rave longsleeve Jill
€29.90

* Delivery times apply to deliveries to Germany. Information on delivery times and shipping costs can be found here .

** Reviews were checked as follows:

- For reviews via the Shopauskunft portal, our shop is reviewed via an individualized link that is only sent to consumers who have actually purchased goods or services from us.

- For product reviews submitted directly in the shop, we individually check each review using the data provided with the review to verify whether it was submitted by a consumer who actually purchased goods or services from us.