Skip to main content Skip to search Skip to main navigation

Puckator Bat Black Lip Balm

  • Lip balm in cute bat-shaped packaging
  • Grey design with black bat wings
  • Cute face with small fangs and pink cheeks
  • Opens at the bottom
  • Compact size – ideal for on the go
  • Playful beauty accessory for bat, vampire and Gothic fans
  • Palm oil-free and vegan
  • Size: 3.5 cm x 5.5 cm x 3.5 cm

0 of 0 reviews

Average rating of 0 out of 5 stars

Leave a review!

Share your experiences with other customers.

Customer reviews for "Puckator Lip Balm Bat Black"

Average rating of 0 out of 5 stars


Manufacturer: Puckator, Ul. Graniczna 8AA, 54-610 Wrocław, Polen | kundenservice@puckator.de
Skip product gallery

We recommend

Back in Stock
Shower Gel Drachenblut 300ml
€8.90

Content: 0.3 l (€29.67 / 1 l)

Back in Stock
Shower Gel Rabenschwarz 300ml
€8.90

Content: 0.3 l (€29.67 / 1 l)

Back in Stock
Satya Incense Sticks Patchouli
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

sold out
Arctic Fox Hair Colour Purple AF
€19.90

Content: 0.165 l (€120.61 / 1 l)

Back in Stock
Satya Incense Sticks Opium
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Arctic Fox Hair Colour Emerald Fortune
€19.90

Content: 0.165 l (€120.61 / 1 l)

Black candle 10cm
€1.10

Content: 0.025 kg (€44.00 / 1 kg)

Satya Incense Sticks Dragon's Blood
€1.90

Content: 0.015 kg (€126.67 / 1 kg)

Black candle 18cm
€1.30

Content: 0.035 kg (€37.14 / 1 kg)

Back in Stock
Arctic Fox Hair Colour Wrath
€19.90

Content: 0.165 l (€120.61 / 1 l)

* Delivery times apply to deliveries to Germany. Information on delivery times and shipping costs can be found here .

** Reviews were checked as follows:

- For reviews via the Shopauskunft portal, our shop is reviewed via an individualized link that is only sent to consumers who have actually purchased goods or services from us.

- For product reviews submitted directly in the shop, we individually check each review using the data provided with the review to verify whether it was submitted by a consumer who actually purchased goods or services from us.